Pewność     Bezpieczeństwo     Energia

O nas

it's safe here

Jesteśmy Tu po to, aby dać Ci KONTROLĘ nad swoim bezpieczeństwem i ENERGIĘ do ratowania życia. 

Firma

poznaj nas

Specjalizujemy się w wyposażaniu firm i instytucji w defibrylatory AED. Zajmujemy się również szkoleniami z pierwszej pomocy, w tym praktycznymi szkoleniami z zakresu użycia AED. Zawsze szczegółowo oceniamy specyfikację danego miejsca i oferujemy bezpłatny kompleksowy plan wyposażenia w AED, niezależnie od tego czy jest to obiekt, czy otwarta przestrzeń publiczna.

Naszą siłą i największym atutem jest zespół, dzięki któremu możesz liczyć na wsparcie i profesjonalną obsługę. Oferujemy pełne wyposażenie miejsca w defibrylator oraz szkolenie z obsługi i pierwszej pomocy oraz późniejszą opiekę, wsparcie techniczne i merytoryczne.

Jako wyłączny i autoryzowany przedstawiciel firmy HeartSine w Polsce, z dumą prezentujemy nasz Defibrylator Samaritan PAD – który codziennie chroni setki tysięcy ludzi na całym świecie – a co parę dni przyczynia się do tego, że kolejny człowiek wbrew wszystkiemu - pozostaje wśród nas. Jesteśmy dumni z każdego AED w kraju. Zapraszamy Cię abyś i Ty dołączył do grona tych klientów, którzy wybrali HS.

Z nami możesz uczynić swoje miejsce bezpiecznym, 


HS Medical
It's safe here.   

Wszystko co robimy

robimy najlepiej.

uświadamiamy

uświadamiamy

jak ważne jest AED

dostarczamy

dostarczamy

i uruchamiamy sprzęt

edukujemy

edukujemy

i pokazujemy jak używać AED

dajemy energię

dajemy energię

do ratowania życia

zobacz także